Ogłoszenia 07.07.2019

1. Trwają wakacje. Modlimy się o odpowiednią pogodę dla pracujących na roli, ale także o bezpieczny wypoczynek dla wszystkich urlopowiczów.

2. Ks. Proboszcz odwiedzi swoich chorych w najbliższy czwartek.

3. W sobotę przypada dzień fatimski. Zapraszamy na dodatkową wieczorną Mszę św. o godz. 19.00 i różaniec fatimski z procesją wokół kościoła. Msza św. niedzielna w sobotni wieczór tradycyjnie o godz. 17.00.

4. Dzieci zapraszamy po Mszy św. do zakrystii po coś słodkiego, a przed kościołem nasze Marianki rozprowadzają lody (dochód jest przeznaczony na ich letni wypoczynek na obozach diecezjalnych).

5. Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby parafialne. Dziś kolekta diecezjalna. Za tydzień kolekta na potrzeby parafialne.

6. Zachęcamy do lektury nowego numeru Gościa Niedzielnego. Gazetka parafialna w czasie wakacji będzie się ukazywać w cyklu dwutygodniowym.

7. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii serdeczne dzięki.

8. W poniedziałek 8.07, o godz. 11.00 będzie możliwość skorzystania w domu katechetycznym z bezpłatnych badań pod kątem mineralizacji kości, napięcia mięśniowego i funkcjonowania organów wewnętrznych.