Ogłoszenia

Ogłoszenia 10.04.2023

1.      Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie do wspólnego świętowania Zmartwychwstania Pana Jezusa we wspólnocie parafialnej. Dziękujemy za liczny udział w liturgii Triduum Paschalnego, a także za liczne skorzystanie z sakramentu pokuty i przystąpienie do Komunii św.
2.      Dziękujemy również wszystkim, którzy zaangażowali się bezpośrednio w przygotowanie do uroczystości wielkanocnych: całej służbie liturgicznej (ministrantom i lektorom, szafarzom, Dzieciom Maryi, naszym kościelnym, chórzystom, organiście, instrumentalistom, wszystkim lektorom czytającym Słowo Boże, panom, którzy zgodzili się na obmycie nóg, panom niosącym baldachim i symbole, osobom zaangażowanym w sprzątanie kościoła i jego dekorację). Za te wszystkie zaangażowania serdeczne Bóg zapłać.
3.      Świętowanie Wielkanocy Kościół rozciąga na cały tydzień Oktawy. Jeśli to tylko możliwe, zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. w ciągu tygodnia, do przystąpienia do Komunii św.
4.      W piątek oktawy wielkanocnej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
5.      Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ubiegłym tygodniu. Z niedzieli Palmowej: 5096 PLN i 2 euro. Dziękujemy również za wszystkie wpłaty na konto parafialne i przez ofiaromat: 670 PLN i 40 Euro. Ofiara na pomoc dla Ukrainy: 690 PLN (skarbona). Dziś kolekta na potrzeby parafialne i zbiórka do skarbonki na Katolicki Uniwersytet Lubelski. Kwoty ofiar zebranych w czasie świąt podamy w przyszłym tygodniu.
6.      Za wszystkie modlitwy, ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach
ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account