Ogłoszenia 11.08.2019

1. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w dniu wczorajszym posprzątać kościół i jego otoczenie przed opustem parafialnym.

2. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie parafialnego Caritas.

3. We wtorek na 19.00 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo fatimskie.

4. Zapraszam do wspólnego parafialnego i rodzinnego świętowania odpustu. Rozpoczniemy Mszą św. wigilijną w środę wieczorem, a zwieńczeniem odpustu będą nieszpory w czwartek o 15.00.
O godz. 11.00 suma odpustowa w intencji parafian i dobrodziejów. Zapraszam służbę liturgiczną, Marianki ze sztandarami, panów do niesienia baldachimu. Kaznodzieją odpustowym będzie ks. Sylwester Pruski, były rezydent naszej parafii, a od końca sierpnia proboszcz parafii w Nakle.
W tym dniu, po każdej Mszy św. będziemy tradycyjnie święcić bukiety kwiatów i ziół. Zachęcamy do kontynuowania tej pięknej tradycji.

5. W sobotę 17.08 o godz. 8.00 Msza św. w intencji chorych, a po niej spotkanie w domu parafialnym.

6. Zapraszamy na pielgrzymkę parafialną na Górę Św. Anny na odpust Aniołów Stróżów 31.08. Zapisy w kancelarii i na stronie internetowej parafii. (Koszt 30 PLN/os.). Osoby wyjeżdżające do Ziemi Świętej prosimy o wpłatę reszty należności do 10 września.

7. Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby diecezjalne.  Za tydzień kolekta gospodarcza na inwestycje parafialne.

8. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii serdeczne dzięki. Szczególne podziękowania dla panów pracujących przy remoncie kancelarii parafialnej.

9. 28 sierpnia odbędzie się w naszej parafii zbiórka elektrośmieci. Dochód uzyskany z ich recyklingu zostanie przeznaczony na pomoc polskim misjonarzom w różnych zakątkach świata.


Drukuj   E-mail