Ogłoszenia 13.01.2019

1. Gościmy dziś w naszej parafii Mirka Kopyto i Pawła Kalicińskiego, muzyków związanych m.in. z opolskim Koncertem Uwielbienia. Po Mszy św. można nabyć płytę z kolędami w ich wykonaniu.
2. Odwiedziny kolędowe powoli dobiegają końca. Wiele spotkań, dobrych słów, ale też uwag i wniosków. Za wszystkie dziękujemy. We wtorek o 7.00 – Msza św. w intencji odwiedzanych w tym tygodniu rodzin. A podsumowanie tegorocznej kolędy i możliwość złożenia ofiary pokolędowej w przyszłą niedzielę – 20 stycznia.
3. Drogie babcie i dziadków, omy i opów zapraszamy w niedzielę 27 stycznia, po nabożeństwie popołudniowym na parafialny Dzień Babci i Dziadka.
4. Dzieci zapraszamy po Mszy św. do zakrystii. Czeka nowa Owieczka i coś słodkiego. Rodzice dzieci pierwszokomunijnych mogą znaleźć nowe materiały na ten tydzień w skoroszycie z tyłu kościoła. Polecamy lekturę nowego numeru Gościa Niedzielnego.
5. Zapraszamy do udziału w Warsztatach Muzycznych z kolędami w stylu Gospel 19/20 stycznia. Szczegółowe informacje i zapisy na naszej stronie internetowej. Szczególnie zapraszamy jeszcze śpiewających Panów. A wszystkich parafian zapraszamy na koncert wieńczący Warsztaty w przyszłą niedzielę o godz. 16.00.
 


Drukuj   E-mail