Ogłoszenia 18.08.2019

1. Bardzo dziękuje za tak liczny udział w naszym odpuście parafialnym. Dziękuję również za zaangażowanie w przygotowanie całej uroczystości. Podziękowania dla osób sprzątających i dekorujących kościół, dla Szafarzy, ministrantów i Marianek, panów niosących baldachim. Podziękowania za dary na stół plebanijny. Dziękuję również tym, którzy przyjęli zaproszenie na nasz parafialny dzień chorego, a także zespołowi Caritas za przygotowanie okolicznościowego poczęstunku.

2. Za tydzień gościć będziemy ks. Neoprezbitera Pawła Knopa, pochodzącego z Kolonii Gosławickiej. Cały dzień będzie głosił kazania, a po Mszach świętych będzie możliwość przyjęcia błogosławieństwa prymicyjnego.

3. Zapraszamy na pielgrzymkę parafialną na Górę Św. Anny na odpust Aniołów Stróżów 31.08. Zapisy w kancelarii i na stronie internetowej parafii. (Koszt 30 PLN/os.).

4. Osoby wyjeżdżające do Ziemi Świętej prosimy o wpłatę reszty należności do 10 września.

5, Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby parafialne. Dziś kolekta gospodarcza.

6. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii serdeczne dzięki.

7. 28 sierpnia o godz. 12.00 odbędzie się w naszej parafii zbiórka elektrośmieci. Dochód uzyskany z ich recyklingu zostanie przeznaczony na pomoc polskim misjonarzom w różnych zakątkach świata.


Drukuj   E-mail