Ogłoszenia 19.01.2020

1. Dziś o 15.00 kolejne Gosławickie kolędowanie Koncert Świąteczny zespołu dziecięcego ze Szkoły Muzycznej Yamaha. Okres kolędowy zakończymy 2 lutego. W tym dniu na 15.00 zapraszamy na wspólne rodzinne kolędowanie.

2. Dziękuję Wszystkim, którzy zechcieli się z nami spotkać w czasie tegorocznej kolędy. W przyszłym tygodniu spróbuję pozbierać kilka myśli i tematów, które pojawiały się w rozmowach. Będzie także możliwość złożenia ofiary pokolędowej.

3. W poniedziałek po Mszy wieczornej spotkanie kręgu biblijnego. Zapraszamy do wspólnej pogłębionej lektury Słowa Bożego.

4. Nasz Chór parafialny zaprasza do wspólnego śpiewu. Spotkania we wtorek o godz. 20.00 na plebanii.

5. Zbiórka ministrantów i kandydatów w sobotę o 9.00

6. Naszych seniorów parafialny Caritas zaprasza na parafialny dzień babci i dziadka w niedzielę 26 stycznia po nabożeństwie popołudniowym.

7. Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu. Dziś kolekta na inwestycje parafialne. Za tydzień kolekta pokolędowa.

8. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św.

9. Rodziców pragnących pogłębić więzi ze swoimi dziećmi i poprawić komunikację między dorosłymi zapraszamy na cykl spotkań Szkoła dla rodziców i wychowawców Na naszej stronie internetowej są podane proponowane tematy, a także formularz zapisów.

10. Zapraszamy na pielgrzymki parafialne:

Pielgrzymka do Fatimy i sanktuariów półwyspu Iberyjskiego, 18 – 25.06.2020, cena 3400 PLN (przy grupie min. 40 osób), 3600 PLN (od 35 – 39 osób).

Pielgrzymka do Gruzji, 10 – 17 października 2020, cena 600 USD + 1300 PLN

Zapisy przez formularz na stronie internetowej lub w kancelarii.