Ogłoszenia 25.08.2019

1. Gościmy dziś w naszej parafii ks. Pawła Knopa, tegorocznego neoprezbitera. Dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże i prosimy księdza o błogosławieństwo prymicyjne.

2. Przed nami ostatni tydzień wakacji. Od przyszłej niedzieli wracamy do zwykłego porządku Mszy św. w niedzielę: o 7.00; 9.00; 10.30; 12.00.

3. Ks. Marcin Adamiec kończy posługę w naszej parafii. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 będziemy dziękować Panu Bogu za ten czas i prosić o potrzebne łaski w dalszym życiu i posłudze.   Decyzją ks. Biskupa Andrzeja Czai z niedzielnego wieczora, ks. Marcin pozostaje na naszej parafii i będzie pełnił funkcję wikariusza.

4. Dzieci i młodzież zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty, aby w nowy rok zadań i obowiązków szkolnych wejść z czystym sercem. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św.

5. Zapraszamy na pielgrzymkę parafialną na Górę Św. Anny na odpust Aniołów Stróżów 31.08. Zapisy w kancelarii i na stronie internetowej parafii. (Koszt 30 PLN/os.).

6. Osoby wyjeżdżające do Ziemi Świętej prosimy o wpłatę reszty należności do 10 września.

7. Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu na inwestycje parafialne. Kolekta gospodarcza wyniosła 2830 PLN, 11 Euro.

8. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii serdeczne dzięki.

9. 28 sierpnia o godz. 12.00 odbędzie się w naszej parafii zbiórka elektrośmieci. Dochód uzyskany z ich recyklingu zostanie przeznaczony na pomoc polskim misjonarzom w różnych zakątkach świata. Zbiórka odbędzie się na parkingu obok kościoła.