Ogłoszenia 28.07.2019

1. 2 sierpnia przypada wspomnienie MB Anielskiej – tzw. Porcjunkula. W związku z tym można w tym dniu uzyskać w kościele parafialnym odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Odpust ten można uzyskać także dziś lub w przyszłą niedzielę.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do uczestnictwa we Mszy św., przyjęcia sakramentu pokuty
i Komunii św. wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi.

3. Mężczyzn zapraszamy w najbliższą sobotę na godz. 8.30 do Katedry. Tam Msza św., a potem męski różaniec.

4. Naszych chorych odwiedzimy z Panem Jezusem: ks. Andrzej w najbliższy czwartek (1.08), a ks. Proboszcz tydzień później (8.08).

5, Parafialny dzień chorych (po odpuście parafialnym odbędzie się w sobotę 17Opcje publikacji.08 po porannej Mszy św.

6. Powoli zbliżamy się do naszego odpustu parafialnego (15.08). W związku z tym zapraszamy do sprzątania i dekorowania kościoła i obejścia w sobotę 10.08 – po Mszy św. porannej (ok. godz. 9.00).

7. Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby parafialne. Za tydzień (4.08) kolekta diecezjalna.

8. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii serdeczne dzięki.

9. Zapraszamy do udziału w 43. Pieszej Pielgrzymce Opolskiej na Jasną Górę w dniach od 12 do 17 sierpnia. Zapisy do grupy z par. Przemienienia Pańskiego (13 srebrna) poprzez formularz na stronie parafialnej www.ppp.opole.pl.

10.Odpust ku czci św. Jacka w Kamieniu Śląskim odbędzie się w weekend 10/11.08. Szczegóły na plakacie.