Ogłoszenia 30.06.2019

1. Dziękujemy za udział w procesjach Eucharystycznych w czasie oktawy Uroczystości Bożego Ciała.

2. Gościmy dziś ks. Pawła Chudzika, misjonarza naszej diecezji, który przez kilka lat pracował na misjach w Peru, a obecnie w Argentynie. Po Mszach świętych będzie możliwość wspomożenia jego pracy misyjnej.

3. W nadchodzącym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i przystąpienia do Komunii świętej w intencjach wynagradzających Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi. Okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św.

4. Naszych chorych odwiedzimy z Panem Jezusem: ks. Andrzej w nadchodzący czwartek 4.07, ks. Proboszcz tydzień później – w czwartek 11.07.

5. Naszych Panów zapraszamy w sobotę na Męski Różaniec. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 8.00 w opolskiej katedrze, a potem przejście procesyjne do kościoła na górce i różaniec wynagradzający.

6. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na koncert organowy Magdaleny Żymańczyk – dyplomantki Diecezjalnego Instytutu Muzyki Kościelnej.

7. Rodziców i jeśli to możliwe chrzestnych dzieci, które w najbliższym czasie przyjmą chrzest zapraszamy na naukę przechrzcielną w sobotę o godz. 16.00

8. Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby parafialne. Za tydzień kolekta diecezjalna.

9. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii serdeczne dzięki. Szczególne podziękowania za prace porządkowe przy klombie przed kościołem. 

10. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Opolu zaprasza studentów i uczniów szkół średnich na Ławkę Festiwal, która odbędzie się w dniach 3-7 lipca w Opolu-Winowie. W programie festiwalu: koncerty, warsztaty, konferencje, spotkania z gośćmi. Nie zabraknie wspólnej modlitwy, spotkań przy dobrej lemoniadzie oraz wakacyjnej atmosfery. Szczegółowe informacje oraz zapisy na stronie www.botafe.pl Zapisy kończą się dzisiaj.

11. Od 8 – 14 lipca w Kokotku k. Lublińca odbywać się będzie Festiwal Życia, na który serdecznie zapraszamy młodych. W programie Koncerty, konferencje, spotkania z ciekawymi ludźmi. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie festiwalzycia.pl


Drukuj   E-mail