×

Ostrzeżenie

The form #8 does not exist or it is not published.
Parafialna pielgrzymka do Ziemi Świętej (13-20.11.2019)

Parafialna pielgrzymka do Ziemi Świętej (13-20.11.2019)

Ain Karen, Betlejem, Pole pasterzy, Nazaret, Jerozolima, Góra Oliwna, Bazylika Grobu Pańskiego, Galilea i Jezioro Galilejskie, Kafarnaum, Jerycho, Morze Martwe... To miejsca, które naznaczone są obecnością Pana Jezusa. Tam bardziej niż gdziekolwiek indziej możemy doświadczyć tego, że Ewangelia jest żywa. Że to, o czym czytamy na jej kartach nie jest jakąś fikcją czy baśnią, ale prawdą, która potrafi przemienić nasze życie. 

Serdecznie zapraszamy do przeżycia niezwykłej parafialnej pielgrzymki do źródeł naszej wiary - do Ziemi Świętej, w dniach od 13-20 listopada 2019. Szczegółowy program pielgrzymki znajdziesz tutaj

Podróżować będziemy z Biurem Podróży Santiago Tours. W ramach pielgrzymki zapewnione jest siedem noclegów w hotelu 3*** w pokojach 2 osobowych, śniadania i obiadokolacje, transport autobusem, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu, rejs po Jeziorze Galilejskim.

Koszt pielgrzymki to: 3450 PLN + 100USD. 

Zapisy w kancelarii parafialnej lub poprzez poniższy formularz. 

Prosimy o dokładne wypełnienie wszystkich pól formularza!

 

 


Drukuj   E-mail