Przygotowanie do przyjęcia I Komunii św.

Drodzy Rodzice dzieci pierwszokomunijnych!

Wraz z końcem września, rozpoczynamy przygotowania dzieci do przyjęcia I Komunii świętej w naszej parafii. 30 września o godz. 15.00 zapraszamy na niedzielne nieszpory, a po nieszporach na pierwsze spotkanie organizacyjne. W międzyczasie prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszenia Państwa dziecka do udziału w przygotowaniach w naszej parafii. 

Szczęść Boże i do zobaczenia w niedzielę
ks. Marcin

Zgłoszenie dziecka do I Komunii Świętej

Please let us know your name.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Please let us know your email address.
Please let us know your message.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

 

Drukuj   E-mail