Aktualności

Randka Małżeńska - Czułość i bliskość

Randka Opole IGUwaga! Zapisy na spotkanie zamknięte!

Bardzo się cieszymy, że nasza propozycja spotkała się z tak wielkim zainteresowaniem. Ze względów organizacyjnych (chcemy, żeby każda para była należycie przyjęta i mogła ten czas dobrze przeżyć) jesteśmy zmuszeni zamknąć zapisy. Jeśli będzie taka możliwość i zainteresowanie spróbujemy zorganizować podobne spotkanie w najbliższym terminie. Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej i portali społecznościowych.

 

Małżonków zapraszamy na randkę pod hasłem: Czułość i bliskość. Będzie krótka konferencja i świadectwo, będzie trochę czasu na to, żeby razem usiąść i porozmawiać we dwoje. Choć w kilku słowach nie da się ująć tak bogatego tematu, to jednak może będzie to inspiracja do rozmowy w małżeństwie. Na pewno zaś będzie to dobry czas dla Was.
Abyście mogli spokojnie przeżyć ten czas, dla Waszych dzieci będzie zorganizowana opieka.

Startujemy w piątek 28.10 o godz. 18.30 w sali OSP w Gosławicach.

Uwaga!

Chcemy dobrze przygotować ten czas dla Was. W związku z tym bardzo pomocna będzie dla nas wcześniejsza informacja, że chcecie skorzystać ze spotkania, a także czy będą z Wami dzieci. Będziemy wdzięczni jeśli poświęcicie chwilę by wypełnić poniższy formularz. Dzięki!

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach
ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account