Intencje 03.09.2023

misjeswiete bannerFEF3DDB3 67D0 8E49 1AF6 5A02AE0CB455XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 03.09.2023

KOLEKTA PARAFIALNA I DIECEZJALNA

8.00    Za + Marię Kansy (gregoriańska).
10.00  Za + Tadeusza Woźniak i + Jerzego Stanisławskiego, ++ teściów Stefanię i Bronisława Dąbrowskich oraz za ++ z pokrewieństwa z obu stron i dusze czyśćcowe.
12.00  1. W intencji dzieci i młodzieży, rodziców i wychowawców rozpoczynających nowy rok szkolny.
             2. Za + Grażynę Roczniak (w 3. rocznicę śmierci) oraz za ++ z rodziny Roczniak, Sosnowskich i Wróblewskich.
            W czasie Mszy św. Chrzest: Hanna Stanisława Głodek
            (po Mszy św. poświęcenie przyborów szkolnych i błogosławieństwo dzieci).
17.00  O Boże błogosławieństwo dla syna Jerzego z okazji kolejnej rocznicy urodzin oraz za + męża Jerzego (w rocznicę ziemskich urodzin).

PONIEDZIAŁEK 04.09.2023

7.00    (Msza św. bez nauki misyjnej) Za + Gertudę Zdzuj (od uczestników pogrzebu).
15.00  Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 18.50
19.00  1. Za + rodziców Antoniego, Gertrudę, Hildegardę Weber, ++ rodziców Albinę i Józefa Jończyk, + Joachima, Analisę i ++ z pokrewieństwa z obu stron.
            2. Za ++ rodziców Gertrudę i Pawła Przybyła, Marię i Franciszka Świerc, siostrę Barbarę, ++ pokrewieństwa z obu stron.

WTOREK 05.09.2023 ŚW. MATKI TERESY Z KALKUTY

7.00    (Msza św. bez nauki misyjnej) Intencja wolna
10.00  1. Intencja wolna
             2. Za + Marię Kansy (gregoriańska).
15.00  Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 18.50
19.00  1. O łaskę nieba dla + syna Krzysztofa.
             2. Za + Mirosława Rudzkiego (od uczestników pogrzebu).

ŚRODA 06.09.2023

Wotywna o św. Józefie
7.00    (Msza św. bez nauki misyjnej) Przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji parafian, dobrodziejów i przyjaciół naszej parafii o dobre owoce Misji Parafialnych
10.00  W intencji chorych naszej parafii (Msza św. z sakramentem namaszczeniem chorych).
15.00  Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 18.50
19.00  1. Za + mamę Annę (w 5. rocznicę śmierci), + ojca Jerzego (w 34. rocznicę śmierci), + wujka Krzysztofa (w 25. rocznicę śmierci).
             2. Za + Marię Kansy (gregoriańska).

CZWARTEK 07.09.2023 | I CZWARTEK MIESIĄCA

7.00    (Msza św. bez nauki misyjnej) O nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie z naszej parafii, o zachowanie powołań, w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza i ich rodzin.
10.00  Za + Marię Kansy (gregoriańska).
            Po Mszy św. odwiedziny chorych – do których zwykle chodził ks. Dawid.
15.00  Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 18.50
19.00  1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo w rodzinie oraz za ++ rodziców Martę i Alberta Czaja, ++ teściów, ++ z pokrewieństwa.
            2. O Boże błogosławieństwo dla dzieci wnuków i prawnuków, oraz za ++ rodziców Różę i Piotra, ++ w rodzinie Brzoza i Baron, dusze czyśćcowe.

PIĄTEK 08.09.2023 ŚWIĘTO NARODZENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

ZAKOŃCZENIE MISJI PARAFIALNYCH | POŚWIĘCENIE NASION I ZIÓŁ

KOLEKTA JAKO PODZIĘKOWANIE DLA O. TOMASZA I O. MATEUSZA

7.00    (Msza św. bez nauki misyjnej) Za + Adelę Kubis z Róży Różańcowej p. Anny Zyla.
10.00  Za + Marię Kansy (gregoriańska).
            Po Mszy św. odwiedziny chorych – do których zwykle chodzi ks. Marcin.
15.00  Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 18.50
19.00  1. Za + mamę Mariannę (w rocznicę ziemskich urodzin i imienin).
             2. Za + Łucję Janeczko, ++ z pokrewieństwa z obu stron.

SOBOTA 09.09.2023

8.00    1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Róży Nowak z okazji 80. rocznicy urodzin.
             2. Za + Marię Kansy (gregoriańska)
17.00  Za ++ rodziców Justynę i Antoniego Wilczek, braci Wacława i Leona oraz Emilię i ++ z pokrewieństwa z obu stron.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 10.09.2023 | DOŻYNKI PARAFIALNE

KOLEKTA PARAFIALNA | ZBIÓRKA DO PUSZKI NA WT UO

8.00    Za + Marię Kansy (gregoriańska).
9.30    Rozpoczęcie korowodu dożynkowego obok remizy OSP
10.00  Dożynki parafialne Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za tegoroczne zbiory z prośbą o Boże Błogosławieństwo dla rolników i działkowców naszej parafii i ich bliskich.
12.00  1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dary Ducha Świętego w rodzinie Jastrzębskich.
            2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Martyny i Dawida Moskwytynów oraz dzieci z okazji 10. rocznicy ślubu.
16:15  Nieszpory niedzielne.
17.00  Za + Leonarda Smolnika (od uczestników pogrzebu).