Intencje 02.01.2023

Poniedziałek 02.01.2023 śś. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu

7.00    1. Za + Eugenię Kulon w 1. rocznicę śmierci.
            2. Za + Ryszarda Kansy w 2. rocznicę śmierci.

Wtorek 03.01.2023

7.00    1. Za + Alfreda Stotko (od uczestników pogrzebu).
            2. Za + Leonarda Smolnika (od rodziny Lewandowskich i Wagnerów).

Środa 04.01.2023

7.00    1. Przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji parafian, dobrodziejów i przyjaciół naszej parafii.
            2. O błogosławieństwo Boże w Nowym Roku dla Joanny i Joachima Lepich oraz ich krewnych.

Czwartek 05.01.2023 | I czwartek Miesiąca

7.00    1. O nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie z naszej parafii, o zachowanie powołań, w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza i ich rodzin.
            2. O łaskę nieba dla + syna Krzysztofa.

Piątek 06.01.2023 Uroczystość Objawienie Pańskie - Trzech Króli

Kolekta na pomoc dla naszych misjonarzy

8.00    1. W intencji czcicieli NSPJ, Róż różańcowych i ich rodzin.
            2. Za + Małgorzatę Czaja (od uczestników pogrzebu).
10.00  Za + męża Wernera Ploch w 3. rocznicę śmierci.
12.00  1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, dary Ducha Św. i Boże Błogosławieństwo dla Gerarda Styrnol z okazji 70. urodzin.
           2. Za ++ Rodziców Marię i Józefa Hebda (od dzieci z rodzinami oraz od Tadeusza).
           Na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo rocznego dziecka: Barbara Grzejszczak
17.00  Przez wstawiennictwo Matki Bożej w intencji Pawła z prośbą o potrzebne łaski, rozeznanie drogi zawodowej, uwolnienie, uzdrowienie i wyprostowanie krętych ścieżek z przeszłości, poznanie wartościowej dziewczyny, rozwiązanie wszelkich węzłów i przerwanie wszelkich przeszkód do zawarcia małżeństwa.

Sobota 07.01.2023 | I Sobota miesiąca

7.15    Różaniec wynagradzający
8.00    W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za obelgi przeciwko Jej dziewictwu
            Po Mszy św. medytacja I-sobotnia.
17.00  Za + męża Jerzego Mazur w 7. rocznicę śmierci, ++ rodziców i teściów, dusze czyśćcowe.

Niedziela Chrztu Pańskiego 08.01.2023

Kolekta Parafialna

8.00    Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, dary i moc Ducha Świętego z okazji 59. rocznicy urodzin Janusza Uchorczak oraz o błogosławieństwo w rodzinie.
10.00  1. O Boże błogosławieństwo dla Jakuba Rosinskiego z okazji 13. rocznicy urodzin.
            2. W intencji rodzin przyjmujących odwiedziny kolędowe.
12.00  1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Adeli Kubis z okazji urodzin.
            2. Za + Teresę Żołnierek w 5. rocznicę śmierci oraz za ++ z rodziny Żołnierek, Dymała, Ciamaga i Biegańskich.
16.15  Nieszpory kolędowe.
17.00  O dar życia wiecznego przez wstawiennictwo Maryi dla + taty Piotra w 14. rocznicę śmierci, + mamy Stanisławy, + brata Jana, sióstr. Heleny i Teresy.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account