Ogłoszenia 17.10.2021

Rosary

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, dziś o godz. 16.15. W tygodniu po Mszach św. wieczornych, w sobotę po Mszy św. porannej.
  2. Seans filmu Fatima, na który wybieramy się wspólnie dziś o 18.00 w kinie Helios (w Solarisie).
  3. Kandydatów do bierzmowania z klasy 7 zapraszamy w poniedziałek na nabożeństwo różańcowe o 18.30, a potem spotkanie. Kandydatów z klasy 8 zapraszamy na różaniec w środę o 18.30, a potem spotkanie w domu katechetycznym.

Ogłoszenia 10.10.2021

1. Dziś Niedziela Papieska. Po Mszach można nabyć kremówki rozprowadzane przez nasze marianki, a także wspomóc Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. W czasie Mszy św. o 10.30 śpiewać będzie chór parafialny.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, dziś o godz. 16.15. W tygodniu po Mszach św. wieczornych, w sobotę po Mszy św. porannej.
  3. Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie w środę o 18.00. Tym razem o poniesienie figury prosimy kobiety. W czasie Mszy św. będzie można złożyć ofiarę – podziękowanie dla ks. Mateusza Mytnika, który w tym roku głosił kazania fatimskie.

Ogłoszenia 26.09.2021

1. Zapraszamy na niedzielne nieszpory, dziś o godz. 16.15.
  2. Rodziców i dzieci, które w przyszłym roku chcą przyjąć I Komunię św. w naszej parafii, zapraszamy na spotkanie dziś o godz. 15.00 (w kościele).
  3. Rodziców pragnących pogłębić swoją relację z dziećmi, zapraszamy do udziału w jesiennej edycji Szkoły dla rodziców. To cykl 10 cotygodniowych spotkań o charakterze warsztatowym. Koszt udziału w całym szkoleniu to 200 PLN/os. Spotkanie organizacyjne dzisiaj o godz. 18.00 w domu katechetycznym. Prosimy o zapisy przez formularz na stronie internetowej parafii.
  4. Kandydatów do bierzmowania z klasy VIII szkoły podstawowej i I szkoły średniej zapraszamy na spotkanie w poniedziałek o godz. 19.00 (w kościele).

Ogłoszenia 19.09.2021

1. Zapraszamy na pierwsze po wakacyjno/covidowej przerwie spotkanie scholi parafialnej we wtorek o godz. 19.00. Będziemy przygotowywać repertuar na tegoroczny dzień papieski. Zapraszamy także nowe osoby zainteresowane wspólnym śpiewem.
  2. Spotkanie kręgu biblijnego – w środę po Mszy św. wieczornej.
  3. Chłopców chcących dołączyć do grona ministrantów zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 9.00. Spotkanie Dzieci Maryi – w sobotę o 9.00.
  4. W czwartek o 20.00 kolejne spotkanie Parafialnego Kursu Tańca Towarzyskiego (stopień podstawowy). Można i warto jeszcze dołączyć.

Ogłoszenia 03.10.2021

2. Kandydatów do bierzmowania z klasy I szkoły średniej zapraszamy na spotkanie w poniedziałek o godz. 19.15 (w domu katechetycznym).
  3. Muzyków chcących zaangażować się w parafialny zespół instrumentalny zapraszamy na próbę w poniedziałek o godz. 19.15 w domu katechetycznym.
  4. Pierwsze spotkanie szkoły dla rodziców w najbliższy wtorek o godz. 18.45.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach