2023

Ogłoszenia 05.02.2023

1. Gościmy dziś Marcina Pasia, duszpasterza młodzieży diecezji gliwickiej. Przez cały dzień głosi Słowo Boże. Można również nabyć różne wydawnictwa, z których dochód wspomoże powstanie domu dla młodych w Gliwicach.
  2. Zapraszamy do codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Od poniedziałku do czwartku od godz. 17.30 (z okazją do spowiedzi i modlitwą o pokój) oraz w piątek po Mszy wieczornej – do godz. 19.30.
  3. Zapraszamy na 16.15 do wspólnej modlitwy niedzielnymi nieszporami.

Ogłoszenia 29.01.2023

1. Zapraszamy do codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Od poniedziałku do czwartku od godz. 17.30 (z okazją do spowiedzi i modlitwą o pokój) oraz w piątek po Mszy wieczornej – do godz. 19.30.
  2. Dziś o 16.00 Rodzinne kolędowanie. Będzie to także kolejne spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  3. W czwartek obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, kończące tradycyjny obchód świąt Bożego Narodzenia. Jest to także święto Matki Bożej Gromnicznej. W tym dniu kolekta na pomoc dla zgromadzeń klauzurowych. W zakrystii są do nabycia Gromnice (15 PLN)

Ogłoszenia 15.01.2023

1. Dziękujemy rodzinom, które przyjęły nas w tym tygodniu z kolędą. W niedziele stycznia modlimy się szczególnie w intencji rodzin przyjmujących odwiedziny kolędowe.
  2. W czasie kolędy kancelaria parafialna będzie wieczorem nieczynna. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny. W czasie kolędy nie będzie również Mszy św. wieczornych w tygodniu oraz spotkań dla kandydatów do bierzmowania.
  3. Plan kolędy jest umieszczony w przedsionku kościoła, a także na naszej stronie parafialnej. Tam też można znaleźć formularz do zgłoszenia kolędy dodatkowej.
  4. Za tydzień po sobotniej Mszy św. wieczornej (błąd w gazetce) zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu zespołu muzycznego ze Zdzieszowic.

Ogłoszenia 08.01.2023

2. W czasie kolędy kancelaria parafialna będzie wieczorem nieczynna. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny. W czasie kolędy nie będzie również Mszy św. wieczornych w tygodniu oraz spotkań dla kandydatów do bierzmowania.

Ogłoszenia 22.01.2023

1. Dziękujemy wszystkim rodzinom, które przyjęły nas w tym roku z kolędą. Dziękujemy za spotkanie, rozmowę, gościnę przy stole, uwagi i wnioski, składane ofiary na dalsze remonty w Domu św. Józefa.
  2. Po kolędowej przerwie wracają Msze św. wieczorne, wieczorne godziny urzędowania kancelarii parafialnej oraz spotkania formacyjne.
  3. Wraca także codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Od poniedziałku do czwartku od godz. 17.30 (z okazją do spowiedzi i modlitwą o pokój) oraz w piątek po Mszy wieczornej – do godz. 19.30.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach