Featured

Ogłoszenia 19.05.2024

1. Dzisiejsza Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy okres wielkanocny. Jednak czas spowiedzi wielkanocnej trwa jeszcze do przyszłej niedzieli.
  2. We wtorek o 19.15 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji (Dom św. Józefa). O 19. 30 – próba chóru (na plebanii).
  3. Spotkanie biblijne - środa godz. 19.00
  4. Spotkanie dla młodzieży – w piątek o 19.00.
  5. Zapraszamy do pomocy przy przygotowaniu ołtarzy na uroczystość Bożego Ciała. Prosimy o zostawienie kontaktu w zakrystii.
  6. Dziękujemy za ofiary złożone w minioną niedzielę: 5524 zł i 7 euro (diecezjalna i parafialna). Dziękujemy za wszystkie wpłaty przez ofiaromat i na konto parafialne: 1580 zł. Ofiara na pomoc dla Ukrainy: 636 zł. Zbiórka do skarbonki na budowę kościoła św. Jana Pawła II w Opolu (oo. oblaci): 2750 zł. Dziś trzecia niedziela miesiąca. Po Mszy św. członkowie Parafialnej Rady Duszpasterskiej będą zbierali ofiary na dalsze inwestycje parafialne. Dziękujemy również rodzicom dzieci I Komunijnych za ofiarę na potrzeby parafialne, a także dzieciom za ofiarę na misje (500 zł) i na sierociniec w Betlejem (690 zł).
  7. W minionym tygodniu z renowacji wrócił kielich mszalny, który był używany w naszej parafii od początku jej istnienia. Bardzo dziękujemy rodzinie, która zasponsorowała odnowienie kielicha i pateny.
  8. Serdecznie dziękuję za wszystkie modlitwy, ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii. Dziękujemy również za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny

Ogłoszenia 12.05.2024

1. Wczoraj i dziś w naszej parafii uroczystość I Komunii św. Dzieci i ich bliskich polecamy modlitwie wszystkich parafian. O 16.15 nabożeństwo majowe z udziałem dzieci
I-komunijnych. Od wtorku do piątku w ramach Mszy św. wieczornej dzieci będą przeżywać swój biały tydzień.

2. Przez cały tydzień modlimy się nowenną przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego (na zakończenie adoracji przed Mszą św. wieczorną).

3. Jutro dzień fatimski. O godzinie 19.00 Msza św. z kazaniem fatimskim, a po niej różaniec w kościele i procesja z figurą Matki Bożej i świecami wokół kościoła. O poniesienie figury prosimy tym razem kobiety. Kazania fatimskie w tym roku wygłoszą dla nas oo. Oblaci z parafii św. Jana Pawła II.

Ogłoszenia 05.05.2024

1. Zapraszamy dziś na 16.15 na nabożeństwo majowe. W tygodniu nabożeństwa majowe po Mszy św. wieczornej.
  2. Dziękujemy za piątkowe wspólne pielgrzymowanie do Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Lędzinach.
  3. Od poniedziałku do środy trwają tradycyjne dni krzyżowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy o urodzaje. W poniedziałek i wtorek po Mszy wieczornej, w środę – po Mszy porannej.
  4. We wtorek o 19.15 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji (Dom św. Józefa).

Ogłoszenia 28.04.2024

1. Zapraszamy na 16.15 na nieszpory niedzielne.
  2. Od środy zapraszamy na nabożeństwa majowe (po Mszy św. wieczornej, w niedzielę o 16.15).
  3. We wtorek o 19.15 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji (Dom św. Józefa).
  4. Przed nami I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i przyjęcia Komunii św. wynagradzającej NSPJ i Niepokalanemu Sercu Maryi. Okazja do spowiedzi – pół godziny przed każdą Mszą św.

Ogłoszenia 21.04.2024

1. Zapraszamy na 16.15 na nieszpory niedzielne.
  2. Spotkanie chóru – poniedziałek o 19.00.
  3. We wtorek o 19.15 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji(Dom św. Józefa).
  4. W czwartek święto św.Marka – po Mszy wieczornej procesja błagalna o urodzaje do krzyża przy ul. Wygonowej.
  5. Spotkanie dla młodzieży: w piątek o 19.00.

Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach