Ogłoszenia 07.01.2024

 1. Trwają odwiedziny kolędowe. Dziękujemy za dotychczasowe spotkania i rozmowy. Ofiarę kolędową można złożyć w kolejne niedziele stycznia do koszyczka. Zgromadzone pieniądze przeznaczamy na dalsze remonty w Domu św. Józefa.
 2. Zapraszamy dziś na godz. 16.00 do Domu św. Józefa na spotkanie dla małżeństw. Temat spotkania: Jak uzależnienia wpływają na życie rodzinne?
 3. O 16.15 – Nieszpory niedzielne.
 4. We wtorek o 19.15 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji (Dom św. Józefa).
 5. W czasie kolędy, od poniedziałku do piątku, nie ma Mszy św. wieczornej. Kancelaria parafialna czynna wyłącznie po Mszach św. porannych, ewentualnie po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie.
 6. W przyszłą niedzielę o 15.30 – rodzinne kolędowanie. Serdecznie zapraszamy.
 7. Dziękujemy za ofiary złożone w zeszłym tygodniu: z niedzieli 4925 zł i 3 euro, z 1.01.2024 – 3332 zł (parafialne). Dziękujemy za wszystkie wpłaty przez ofiaromat i na konto parafialne: 820 zł i 40 Euro. Ofiara na pomoc dla Ukrainy: 255 zł. Dziś kolekta parafialna i diecezjalna, za tydzień kolekta parafialna.
 8. Za wszystkie modlitwy, ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.
 1. Rodziców pragnących pogłębić swoją więź z dziećmi zapraszamy na wiosenną edycję Szkoły dla rodziców i wychowawców.Szczegółowe informacje i formularz zapisów na naszej stronie internetowej.
 2. We wrześniu 2024 roku zapraszamy na pielgrzymkę do Grecji śladami
  św. Pawła.
  Szczegółowe informacje i zapisy na naszej stronie parafialnej.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że strona używa plików cookie.

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.