×

Ostrzeżenie

The form #9 does not exist or it is not published.
Parafialna pielgrzymka do Włoch (23-29.06.2019)

Parafialna pielgrzymka do Włoch (23-29.06.2019)

Stare przysłowie powiada, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu.
Spróbujemy to sprawdzić wyruszając z Gosławic 23 czerwca na pielgrzymkę do Wiecznego Miasta. Przez cały tydzień będziemy podróżować po pięknej Italii, odwiedzając św. Antoniego w Padwie, św. Franciszka i św. Klarę w Asyżu, a potem wyruszymy do Rzymu by zgodnie z wielowiekową tradycją nawiedzić groby Apostołów św. Piotra i Pawła, oraz dotknąć choć na chwilę niezwykłej historii starożytnego imperium rzymskiego. Spotkamy się również z następcą św. Piotra - papieżem Franciszkiem. No bo jak by to mogło być, żeby być w Rzymie i Papieża nie widzieć.
W drodze powrotnej nawiedzimy zaś Wenecję. Szczegółowy program pielgrzymki znajdziesz tutaj

To wszystko zaś w terminie 23. - 29.06.2019, w cenie 1260 PLN (+ 30 Euro). Zaliczka 300 PLN

Podróżować będziemy komfortowym autokarem. Zapewnione zaś mamy ubezpieczenie KL i NNW oraz bagażu, 4 noclegi, hotele ***/****, pokoje 2-3 osobowe z łazienkami, 4 śniadania (wzmocnione), 4 obiadokolacje (napoje dodatkowo płatne).

Zapisy w kancelarii parafialnej lub poprzez poniższy formularz
(prosimy o dokładne wypełnienie wszystkich pól formularza)

 

Drukuj   E-mail